63 LEVEL ARCHER FULL SP FULL ENVANTER FULL AĞIRLIK - KOSTÜM

62 WİZARD BAĞLI KARAKTER 112 ENVANTER 1.9K SP

56 LEVEL USTA 19 trader KARAKTERİ SHAİ

SAVAŞ İÇİN ZANAATKAR DENİZCİ KARAKTERİ VARDIR.

KARAKTER SLOTLARI KOMPLE AÇIK AYNI ZAMANDA TÜM BOSSLARDA KARAKTERİ BULUNMAKTA.

13X DEPOCU VE 13X MERKEZ PAZARCISI VARDIR.

PETLER FULL T4 - YAŞAM PETLERİ-BİLGİ EDİNME PETLERİ-LEVEL EXP PETLERİ 14 PET VAR 9'U T4 .

ŞEHİR DEPOLARI İNCİYLE AÇILMIŞTIR. İLİYA DAHİL.

+10 YEŞİL İTEMLİ KARAK VAR. AYNI ZAMANDA 74K DENİZ TRADE VAR. EPHERİA LİMANINDA BİR KARAK DAHA YAPILACAK TÜM MALZEMELER BULUNMAKTA.

PERİSİ T4 2SN POT BASMA VS BULUNMAKTA.

TÜM İŞÇİ KONAKLAMALARI İNCİYLE ALINMIŞTIR. 60 ADET ZANAATKAR İŞÇİSİ İLE BİRLİKTE TOPLAM 80 İŞÇİSİ VARDIR.

6368 EKOLOJİ PUANI VARDIR.

TÜM KİTAP GÖREVLERİ YAPILMIŞTIR.

SINIRSIZ HP POTU VARDIR.

4 AYLIK KAMASLYVA VE ESKİ AYLIK STOK VAR. 1 AYLIK DEĞERLİ PAKET VAR.

NAKİT OLARAK 18T PARA BULUNMAKTA. HESAP AKTİF OLARAK OYNANDIĞI İÇİN ARTMAKTADIR.

2 T8 YARIŞ ATI MEVCUT. 1 TANESİNDE T9 AT İÇİN 11 FS BULUNMAKTADIR.

2 ANA SİLAH 2 UYANIŞ 1 ALT SİLAH DEĞİŞİM KUPONLARI VARDIR.

PEN HİLAL GÖREVİ 5 GÜN SONRA BİTECEK. 3 AP DAHA EKLENECEK HESABA.

ARCHER KARAKTERİNDE İŞLEME VE AŞÇI KIYAFETLERİ MEVCUT.

DEPOLARDA HAM MADDE DOLU.

CLİENT HESABIDIR.

GÜNLÜK YAKLAŞIK 1T PARA KASILIYOR.

NADERR BANDI 3X VARDIR.

ÇİFTCİ KARAKTERİ BULUNMAKTADIR.

330X EŞYA DÜŞÜRME PARŞOMENİ - 40X 530 PARŞOMEN - 66X 600EXP PARŞOMEN - 218X ELÇİ PARŞOMENİ - VE BOLCA YAŞAM EXP PARŞOMENLERİ VARDIR.

C9 GRİFON - C9 BHEG - C9 URUGON - BURUK ÖLÜ TANRI(duo) - PEN VALTARRA(TÜM AP BASILI) - PEN KZARKA C4 - C9 PEN DANDE(garmoth basılı) - C7 PEN NOUVER (garmoth basılı) - C0 PEN KUTUM - 2X TET DİSTO - 1X TET HARABE - 1X PEN CAPOTİA YÜZÜK(PEN HİLAL İLE DEĞİŞECEK) - TET OGRE - VELL

1x 198FS - 1X 124FS - 1X 111FS - 1X 102FS - 7X 100FS- 3X 80FS - 2X 70FS - 15X 60FS - 25X 50FS - 5X 40-50FS - 60X 40FS - 30X 30-40FS - 62X 30FS - 30X 20-30FS - 140X 20FS - 80X 10-20FS - 51X 10FS

HESAPTA İSTENİLMEYECEK KADAR ÇOK FS VARDIR. DEĞERLENDİRMEK İSTEYEN İÇİN GERÇEKTEN YÜKSEK PARA KAYNAĞI BİLEN BİLİYORDUR ZATEN. AYNI ZAMANDA DENİZ TRADE DA YAPABİLİRSİNİZ DÜZENLİ OLARAK. 2. GEMİYİ DE KEYFİ OLARAK SAVAŞ GEMİSİ YAPABİLİRSİNİZ. MALZEMELERİ HAZIRLAYIP BIRAKTIM KENDİM İSTEMEDİĞİM İÇİN.

KARAKTERİN HİÇBİR ŞEKİLDE CHAT BAN VB CEZASI BULUNMAMAKTADIR. YETERLİ GÜVENCE OYUN İÇİ VERİLİR. PAZARLIK CUZİ MİKTARLARDA YAPILABİLİR. ÖLÜCÜ TİPLER YAZMASINLAR LÜTFEN. İSTANBUL VE KAYSERİ İÇİ ELDEN TESLİMAT YAPILABİLİR.

DİĞER BÜTÜN MERAK ETTİKLERİNİZ İÇİN DİSCORD ÜZERİNDEN ULAŞIRSANIZ CANLI YAYINDA GÖSTERİRİM.

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcının henüz bir satış tecrübesi bulunmuyor, Satıcı değerlendirmesi satış işlemi yapıldıktan sonra alıcının satıcıyı değerlendirdiği bir platformdur.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

  • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
  • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
  • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
27KUTUPAP325DPUYANIKARKALISINIRSIZPOTLU
27KUTUPAP325DPUYANIKARKALISINIRSIZPOTLU
1100.00 TL
STEAMHESABIDIR.FOTORAFLARDAHERŞEYMEVCUTTUR.SORMAKİSTİYENESOHBETE
XANTARESpeeK SATICIXANTARESpeeK
640 GS / SINIRSIZ HP MP POTULU / P2WLİ HESAP
640 GS / SINIRSIZ HP MP POTULU / P2WLİ HESAP
4305.00 TL
640 GS LİFESKİLLİ LAUNCHER HESAP Hotmail hesabıdır mailiyle devredilecektir.87 gün değerli / 89 gün eski ay /
lorko SATICIlorko
Ucuz p2s hesap
Ucuz p2s hesap
250.00 TL
Tri Hilal Tri Tungrad yüzük Tet Serap Tet Bheg Tet Grifon Tet Urugon Tet Sönük Tri Şahmeran Duo Nouver Vambrace 7 Eğitme
alisenturk5561 SATICIalisenturk5561
679 GS STRİKER UCUZ ACİL SATILIK STEAM HESABI
679 GS STRİKER UCUZ ACİL SATILIK STEAM HESABI
5400.00 TL
63 LEVEL STRİKER KAMUFLAJLI61 LEVEL SAVAŞÇI KAMUFLAJLI - KARKİ KOSTÜM - ŞANLI SHUDAD62 LEVEL MUSA KAMUFLAJLI61 LEVEL MİS
01pesimistt SATICI01pesimistt
284 / 293 / 380 hesap - SINIRSIZ HP POT - Karaklı - Launcher
284 / 293 / 380 hesap - SINIRSIZ HP POT - Karaklı - Launcher
8500.00 TL
676 GS - SINIRSIZ HP POT293 Kutum . Pen takı görevi de eksiksiz yapılıyor. Görev bittiğinde 298 ap olacak.1x Pegasus 161
Pit10 SATICIPit10
301-338dp 27k cesaret SORCERESS
301-338dp 27k cesaret SORCERESS
4500.00 TL
62 level cadı full sp61 level büyücü full 62 level sorceress %8561 level nova61 level shai60 level sezon karakteripusula
KaDiR15 SATICIKaDiR15