Metin2 Hızlı Gelişme Taktikleri ve Hangi Levelde Nerede Kasmalıyım?

Metin2 Hızlı Gelişme Taktikleri ve Hangi Levelde Nerede Kasmalıyım?

Metin2 Hızlı Gelişme Taktikleri ve Hangi Levelde Nerede Kasmalıyım?

Metin2 hızlı gelişme taktikleri ve Hangi levelde nerede kasmalıyım?


 Merhaba İtemsatış topluluğu. Bu yazımızda size Metin hızlı gelişme taktikleri ve Hangi levelde nerede kasmalıyım? Gibi soruların cevabını vereceğiz. Öncelikle hangi level aralığında nerde kasmanız gerektiğini, ardından o level aralığında nelere sahip olmanız gerektiğinizi tavsiye edeceğiz. Bu yazı emekle gelişmek isteyenler içindir. Hızlı yoldan gelişmek istiyorsanız sitemizden Metin2 Ejder Parası , M2bob, M24Pro Bot, Metin2 hilesi satın alarak çok daha hızlı gelişip para kazanabilirsiniz.

Sitemizden Metin2 EP Satın Almak İçin Tıklayın.


1-5 Level arası Yabani köpeklerde rahatlıkla kasabilirsiniz.

Genç kahramanlar silahınızı alıp slotlara direk dalabilirsiniz sizi kesemeyeceklerdir.


5-10 Level arası Yaban domuzları ve mavi kurtlarda çarınızı kasabilirsiniz.

Bu aralıkta oyunun av görevlerini ve biyoloğun verdiği görevleri yaparak zırh, kalkan ve miğfer kazanın ve kullanın.


 10-20 Level arası Beyaz yeminli slotlarda çarınızı kasabilirsiniz. Özellikle Moralsiz Slotlar çok fazla exp veriyor.

10 level kahramanlar silahınızı alın. Kalkan, miğfer ve zırhınızı +4 +5 seviyelerine getirin.


20-30 Level arası 2.köy yabani uşak slotlarında çarınızı kasabilirsiniz.

20 Level kahramanlar silahınızı alın. Yüzbaşının gümüş bilezik görevini yapın ve +6 kaplan plaka basmaya çalışın. 25 Level olur olmaz at görevine başlayın.


30-48 Level arası vadide rahatlıkla çarınızı kasabilirsiniz.

30 Level Genç kahramanlar silahınızı alın. +7 Demir kask +7 Beşgen kalkan +6 ölümcül +6 abanoz küpe savunma için yeterli olacaktır. Ork dişi görevine başlamayı unutmayın. Vadide vahşi uzman ve vahşi okçudan dolunay kılıcı düşürerek yang kasabilirsiniz. Cor görevinizi alıp cor biriktirmeye başlayın ilerde simya yapmanız gerekecek.48-55 Örümcek zindanı 1.Kat sonunda çarınızı kasabilirsiniz.

Genç kahramanlar silahınızı alın. +6 Siyah yuvarlak kalkan +9 ölümcül +9 demir kask +9 Abanoz küpe ve hpli iç itemlerinizin olması gerek. Şamanınız varsa kendinizi kutsayarak kritik şansınızı ve fiziksel direncinizi arttırabilirsiniz. Düşen 45 50 level kılıçlarını satıcıya satarak iyi para kasabilirsiniz.55-61 Örümcek Zindanı 2.Kat sonunda çarınızı kasabilirsiniz.

Genç kahramanlar silahınızı almayı unutmayın. 1.Kat sonu için hazırladığınız itemler burası içinde yeterli olabilir.


61-75 Level arası Örümcek Zindanı 3.katta kasılabilirsiniz.

Genç kahramanlar silahınızı alın ona çok ihtiyacınız olacak. +9 Şahin kalkanı, +9 ölümcül en az 1k hp ve 10 hp absorbe +4 korunma taşı ekli olması lazım. Ve bütün iç itemlerinizin hp’li olması lazım. +9 Anka ayakkabınız olursa alacağınız 10 blok sayesinde karakteriniz çok tank olacaktır. Şaman kutsaması aldıktan sonra katta slotları rahat kesebileceksiniz. Atınızı 21. Seviye Asker at yaparsanız +150 ekstra defans alacağınız için slotlara dayanabileceksiniz.

75-95 Level arası sürgün mağarasında kasabilirsiniz.

Gelelim en zor ve masraflı kısıma. 75 level olduktan sonra artık simya takmanız lazım. Ortalama savunma ve saldırı değeri olan yakut, çift hp ve hp absorbe olan yeşim, şimşeğe karşı dayanıklılığı olan bir grena yeterli olacaktır. +40 Ortalama bir zehir kılıcı sürgün mağarası için yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra şimşeğe karşı dayanıklılık efsunu buradaki yaratıklara karşı direnç sağlar. Şeytanlara karşı güçlü efsunu ile atağınızı çok yüksek derecede arttırabilirsiniz. Buradan düşen 70 level itemlerini markete satarak çok fazla para kasabilirsiniz. Buraya çıkmadan önce 4 envanter açmaya çalışın.95-120 Level arası büyülü ormanda çarınızı kasabilirsiniz.

95 Levele ulaştıktan sonra hemen kendimize rüzgara karşı dayanıklılık ve şeytanlara karşı güçlü efsunu olan itemler ayarlıyoruz. En az 95 direncimiz olmalı büyülü ormanda canımızın gitmemesi için. Hasar için mitsi yakut gerekiyor. Burada isterseniz metin kırarak çok güzel paralar kasabilirsiniz ister çarınızı oto ava bırakarak karakterinizin seviyesini geliştirebilirsiniz.