Metin2 İtem ve Hesap Satın Alırken Ban Riskini Nasıl Azaltırım?

Metin2 İtem ve Hesap Satın Alırken Ban Riskini Nasıl Azaltırım?

Metin2 item satın alırken ban riskini nasıl azaltırım? Metin2 hesap satın alırken ban riskini nasıl azaltırım? 

Sorularının cevaplarını bu makalemizde bulacaksınız.

 

Metin2 item ve hesap satın alırken ban yememeniz için yapmanız gereken işlemleri maddeler halinde sıraladık.


1-Asla kendi karakterinizle alışveriş yapmayın.


2-Açacağınız 1 level boş bir çarla alışveriş yapın. Bu hesabın maili kesinlikle diğer çarlarınızla aynı olmasın. Mümkünse açtığınız boş hesaplarla 3’ten fazla alışveriş yapmayın. Sürekli hesap değişin.


3-Sabit ip kullanmayın. Sürekli ip adresinizi değiştirin. Böylelikle GM’lerin sizi takibi zorlaşacak. Modeminizi aç kapat yaparak ip adresinizi değiştirebilirsiniz.


4-Alışveriş yaptığınız karakter ile kendi karakteriniz arasında sakın ticaret yapmayın. Ticaret geçmişi bırakmanız asıl çarınızın da ban yemesine sebep olabilir.


5- Satın aldığınız itemi kendi çarınıza aktarmak için ticaret veya Pazar kullanmayın. Satın aldığınız itemi yere atın ve kendi çarınızdan girip yerden alın.


Bu önerilerimizi uygulayarak ban yeme riskinizi büyük oranda düşürebilirsiniz. Metin2 hesap satın al, Metin2 item Satın almak için doğru adres İtemsatış. Sitemiz üzerinden açılışa özel çok düşük komisyonlarla metin2 hesap alışverişi yapabilirsiniz. Ucuza aldığınız metin2 itemlerle çarınızı güçlendirip herkesin bir adım önüne geçebilirsiniz.Metin2 Hesap Alışverişi Önerileri


1-Sitemiz üzerinden hesap satın almadan önce satıcıyla iletişime geçin ve aklınızdaki bütün soru işaretlerini giderin. Hesabın ban geçmişi var mı? Biyolog görevleri ne durumda? Detaylı item tanıtımı gibi bütün sorularınızı satıcıya iletin.

2-Sitemiz dışından asla kimseyle konuşmayın. Telefon numaralarınızı birbirinize vermeyin. Sitemiz dışındaki konuşmalardan yapılan alışverişlerde İtemsatış.com Sorumluluk kabul etmez. Sitemiz üzerinden konuşarak paranızı güvene alırsınız.

3-Hesap devir işlemi tamamen bitmeden sitemiz üzerinden teslim aldığınızı onaylamayın. Hesabı kendi üstünüze geçirip bütün şifreleri değiştirdikten sonra sitemizden onay vererek işlemi tamamlayabilirsiniz.