Twitch Türkiye Abonelik Fiyatı Güncellemesi

Twitch Türkiye Abonelik Fiyatı Güncellemesi

Twitch.tv resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada yerel fiyatlandırma güncellemesi duyuruldu, detaylar aşağıda.

Twitch.tv

Dünyanın en aktif canlı yayın platformu olan Twitch.tv resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla yerel fiyatlandırma politikasına geçiş yapılacağını açıkladı. Bu açıklama Türkiye'de bulunan izleyici ve yayıncıları oldukça memnun edecek. Çünkü Amazon Prime ile birlikte 8₺'ye düşen abonelik fiyatları sonrası hem izleyiciler sevdiği yayıncılara daha uygun fiyata abone olabilecek, hem de yayıncılar daha fazla abone sayısına ulaşarak sürümden kazanmış olacak. Twitch'in yaptığı bu politika değişikliğine Türkiye topluluğundan çok büyük destek geldi.


Twitch Türkiye Abonelik Fiyatı Güncellemesi


Twitch.tv yeni abonelik fiyatı

Yerelleştirme çalışmasıyla birlikte Türkiye'de yaşayan bir kişinin Twitch'deki yayıncıya abone olurken ödemesi gerek tutar sadece 10₺ olacak. 20 Mayıs 2021'den itibaren yerel abonelik fiyatları Türkiye'de geçerli olacak. Bu güncelleme sayesinde yayıncılar topluluklarını daha da büyütürken, izleyiciler de maddi zorluk yaşamadan destek vermiş olacak. Twitch.tv'yi bu girişiminden dolayı kutluyor ve devamının gelmesini diliyoruz.


Önceki Haber
League of Legends KOD ADI 2021 Kostümleri Tanıtıldı

League of Legends KOD ADI 2021 Kostümleri Tanıtıldı

2 yıl önce 2 dk okuma süresi

Yeni YamaLeague of Legends'in bir sonraki yamasında iki efsanevi ve dört destansı kostüm olmak üzere KOD ADI kostümlerinin yeni halleri paylaşılmış bulunmakta.KOD ADI Kostümleri Çıkacak ŞampiyonlarKOD ADI: Mordekaiser ( efsanevi ) 1820rpKOD ADI: Renekton ( efsanevi ) 1820rpKOD ADI: SennaKOD ADI: VarusKOD ADI: SylasKOD ADI: SejuaniKOD ADI Kostümleri Ne Zaman Gelecek?26 Mayıs Çarşamba günüde gerçek sunuculara gelmesi planlanılıyor.İndirimli RP almak için tıklayın.

Sonraki Haber
League of Legends Wild Rift, Irelia Tanıtıldı

League of Legends Wild Rift, Irelia Tanıtıldı

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Yeni Şampiyon IreliaIrelia Üst koridor rolünde oynanılabilen kuvvetli ve hızlı bir dövüşçüdür. League of Legends Wild Rift beğenisinin ardından daha da fazla şampiyon getirmeye karar verdiklerini açıkladılar.Irelia Tanıtım VideosuŞampiyon hakkında şu an Wild Rift için yetenek kitinin nasıl değişeceği duruma bağlıdır sonuçta mobil bir oyun olan Wild Rift şampiyon kitinin bazıları değişebileceği de görülmektedir.Elimizde şu an kesin bir bilgi olmadığı için Şampiyon yeteneklerini PC versiyonundakin

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?