• 0 Aktif İlan
  • 0 Takipçi

Hakkında

Aldığınız Random hesap veya Combolist içeriğinden dolayı kötü yorum yapmayınız. Dediğim gibi Random hesaplarda iyi de çıkabilir kötü de çıkabilir ve combolistlerde de hesapları ben değil kullandığım uygulama kontrol ettiği için içeriği bilinmiyor.

Üyelik Tarihi
26 Temmuz 2021
Şehir
Ankara
5.4 Güvenilirlik
5.6 Memnuniyet
6.4 İletişim
7.2 Teslimat

Satıcı Değerlendirmeleri

zern414
Kötü hesapları teslim etmiyor boşuna 3 saat beklemeyin gidin başka satıcılardan alın
alyeskamaximoff
Dostum işlemi tamamlamadık bile hesap teslim etmedim ve iadesi sağlandı zaten. Eve döndüğümde ekstra iki hesabı telafi olarak verecektim üzücü oldu biraz..
starkko58
keske bitane cıkaydı düzgn
alyeskamaximoff
Yorumun için teşekkür ederim. Birkaç gün evde yokum eve döndüğümde mesaj yoluyla telafi edebilirim. <3
omeronurkucuk
Evet sen işsiz olarak rastgele hesapları yazmış olabilirsin ama bende bir işsiz olarak ortalama 5k hesabı gezdim ve hiç birinin şifresi doğru değil.
alyeskamaximoff
Yorumun için teşekkür ederim. Hesaplar tamamen rasgele isim şifre kombinasyonundan oluşmaktadır ve sizin bunu alırken göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Hesaplar combolist şeklinde kullanılmak için hazırlanmış ve bunun için bir checker yardımıyla taranılmalıdır. İyi günler diliyorum <3
alyeskamaximoff
Neden güvenilirlik ve teslimatın 5 olduğunu açıklarsanız sevinirim. Hesapları işlem onaylanmadan maille teslim etmem baya zor çünkü hesabı üzerinize alıp işlemi reddetmeniz olası bir durum kişisel algılamayın ama böyle durumlarla karşılaşabiliyoruz. Teslimat konusuna gelirsek de muhtemelen yukarda ki olaydan söz ediyorsunuz ben size hesabın tüm bilgilerini verdikten sonra dediğim gibi maili onaydan sonra verebilirdim. Görüşleriniz için teşekkür ederim sizinle çalışmak çok güzeldi. Saygılarımla...
9 Başarılı İşlem
1 Başarısız İşlem

Seviye

SEVİYE 4

Kullanıcı İlanları

Aktif ilan bulunamadı.

Satıcıya ait hiçbir aktif ilan bulunamadı.

Kazanılan Başarımlar

Başarım bulunamadı.

Bu kullanının hiçbir başarımı mevcut değil.

Takipçiler

Hiç takipçisi yok.

Bu kullanıcı çok yalnız onu takip etmek ister misin?
Yukarıda ki "Takip Et" butonuna tıklayarak bu kullanıcıyı takip edebilirsiniz.