• 0 Aktif İlan
  • 22 Takipçi

Hakkında

Platform olarak Spotify, Discord, Steam, Youtube, Origin, Nvidia ve Uplay vardır. Bunun dışında oyun olarak Valorant ve Genshin-Impact vardır. Burada olan platform veya oyun dahilinde bir ürün istiyorsanız, mesaj atabilirsiniz ^^     ~Ashry

Üyelik Tarihi
18 Mart 2021
Şehir
İstanbul
9.2 Güvenilirlik
8.6 Memnuniyet
8.8 İletişim
9.3 Teslimat

Satıcı Değerlendirmeleri

Ashry
Teşekkürler ^^
kansizalp
Hızlı teslim edildi ve çok samimi :)
Ashry
Çok sağ olun~ İltifat içinde ayrıyeten teşekkür ederim ^^
lefy666
Güvenilir ve hızlı teşşekür ederim.
Ashry
Bende çok teşekkür ederim ^^
Ashry
Çok teşekkür ederimm ^^/
dosg36
hesaba nitro eklendiye nitroyu kullanamıyosunuz ona göre
Ashry
Ürünün açıklamasını okusaydın çok iyi olurdu. Ne diye bir ürünü alırken, sadece almak için alıyorsun ki? Sonra ürünü alıp, kendin kopyalayarak satmaya çalışıyorsun. Hadi tamam... Bunu da geçtim. Kopyaladığın şeyleri okudun mu hiç? Eminim onuda okumamışsındır. Puanlama için sağ ol ama, yanlış anlaşılacak bir değerlendirme yazısı, benim aşırı moralimi bozuyor. ( https://www.itemsatis.com/discord/kampanya-nitro-3-aylik-2x-boost-242322.html ) Şu anda bu yanıta bakan kişilere sesleniyorum. Bu tür insanlardan olmayın. Açıklamayı okumaz ve ürünün ne olduğunu bilmeden alır. Sonuç olarak hak etmediğinizi düşündüğünüz bir değerlendirme ile karşı-karşıya kalırsınız. LÜTFEN BU GÖRDÜĞÜNÜZ ARKADAŞ GİBİ BİRİYSENİZ, BENDEN ASLA ÜRÜN ALMAYIN. Benden ürün alacak kişi açıklamayı okuyup gelsin ve yazsın. Böyle düşünme ve idrak etme eksikliği yaşayan müşterileri hiç sevmem. Benden uzakta olsun bu tür insanlar.
Janniewq
Kodun çalışma süresi kapatılmıştı ve satıcı bunu yeni fark ettiğini söyledi. Sonrasında parasını bana geri iade etti ^^
Ashry
Çok teşekkür ederim ^^/
Ashry
Çok teşekkür ederimm ^^ (Genshin Impact Diluc Başlangıç Hesabı)
shadowlegends35
epic games kodu ile geldi ama kesinlikle diğer satıcılar gibi 15 20 tl gibi komik sayılara değil 3 tlye satıyor neredeyse bedava alın !
Ashry
Çok teşekkür ederim ^^
Ashry
Ürünü 29 nisanda almışsınız. Ürünü kullandıktan sonra gelip "kötü" diyorsunuz. Haraket mi ediyim değerlerinize? ^^ Nasıl bir insan türüsünüz anlamıyorum. Sırf değerlendirme oranı düşsün diye gelip yorum yapan biri olduğun belli. Nereden geldin ve kime bağlı geldin buraya? Neyse... Umarım başınıza kötü bir şey gelir. Görüşmemek üzeri~
spryzensc
İyi satı yardımcı oldu satışlarının devamını dilerim REKLAM Uygun GeForce now hesapları için profilime göz atabilirsiniz.
Ashry
Değerlendirme ile, reklam taktiği demek =w= Her neyse~ Çok teşekkür ederim ^^ (Genshin Impact Diluc Başlangıç Hesabı)
214 Başarılı İşlem
6 Başarısız İşlem

Seviye

SEVİYE 13

Kullanıcı İlanları

Aktif ilan bulunamadı.

Satıcıya ait hiçbir aktif ilan bulunamadı.

Kazanılan Başarımlar