Bu ilanın yayın süresi sona erdi

İlanın yayın süresi sona erdiği için herhangi bir işlem gerçekleştiremezsiniz.


İLK MAİLLİDİR--GÜVEN FAKTÖRÜ YEŞİLDİR--SADAKAT ROZETİ--PARÇALANMIŞ AĞ JETONU BULUNUR--HESAPTA PUBG BULUNUR --faceit ve esea kaydı yoktur siz oluşturabilirsiniz--faturası da bulunur yani hesabın çalınma imkanı sıfır dır --hesap garantilidir yani çalınması söz konusu değil--mağazamdaki tüm hesaplar güvencem altındadır--7/24 açığım sorularınız varsa veya alacaklar varsa mesaj atabilirsiniz--DİREK SATIN ALIRSANIZ ANINDA TESLİM YAPIYORUM--7/24 AÇIĞIM--WP veya Discord desteği mevcuttur 2.resimde pubg belirtilmiştir

10 Genel Ortalama
10 Güvenilirlik
10 Memnuniyet
10 İletişim
10 Teslimat
Mab20011
hızlı ve güvenilir hesap almak için ideal
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir ?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

2020+60 TL ENV+NOVA 3+ILK MAIL
130.00 TL
ILK MAILLIDIR 60 TL ENVANTERI BULUNUYOR 2.RESIMDE GOREBILIRSINIZ 2020 MADALYASI VE 700 SAATI BULUNUYOR RANKI NOVA 3 SATI
5-10 Yılı Madalyasına Sahip Hesap +14 Oyun
50.00 TL
Hesap Özellikleri:2003-2006 Arası Kurulumludur, Mailiyle birlikte verilmektedir, Buna ek olarak aşşağıdaki özellikleri'd
PRİME LEM HESAP CSGO
150.00 TL
HESABIN İÇİNDE RAFT BULUNUR ANINDA TESLİM EDİLİR İLK MAİLİ VERİLİR
✔️LEM ✔️Yüksek güven faktörü ✔️
70.00 TL
Özellikler⭐WİN SAYISI: 10⭐️Seçkin Değildir.⭐MADALYALAR: Yoktur.⭐ARKADAŞ EKLEME:KAPALI⭐VAC BAN DURUMU : YOKTUR⭐Rank: Lege
4 Adet CS-GO +250 Saat Boostlanmış Hesap
10.00 TL
Rus sitelerinden alınıp satılan hesaplardan değildir. STEAM ID- STEAM PSW -MAIL - MAIL PSW SEKLINDE TESLIM EDILIR HESAPL